Stručne o nás

Sú fakty a dátumy, ktoré majú v živote človeka, firmy a spoločnosti osobitný význam. Jún 1993 je dátum, kedy sme prvý krát vypravili autobus do Grécka na Olympskú riviéru do "našej malebnej Leptokarie. V autobuse sedelo 25 klientov zo Slovenska, ktorí išli doslova objavovať ešte nie veľmi známe letovisko. Nám sa zdá, že to bolo včera a je takmer neuveriteľné, koľko tisíc klientov sme odvtedy vypravili na toto krásne miesto grécka. Leptokaria sa za tie roky stala našou srdcovou záležitosťou. Dnes už garantujeme, že ak si vyberiete za cieľ Vašej dovolenky Olympskú riviéru - Leptokariu, nebudete sklamaní a budete sa sem chcieť ešte niekoľkokrát vrátiť. Ponúkame ubytovanie výlučne vo vyberaných apartmánových domoch v centre letoviska - blízko rušných ulíc i blízko mora (približne 200 m). Apartmánové domy sú vybavené kvalitnými apartmánmi typu "garsoniéra" s kuchynským kútom, vlastnou sprchou a WC. Terasovým kútikom.

Všetci, ktorí Olympskú riviéru - konkrétne letovisko Leptokaria navštívili vedia, že zakaždým ich prekvapí čímsi novým. Na svoje si tu prídu všetci - tí ktorí chcú absolútny pokoj, ale i tí, ktorí si chcú svoju dovolenku užiť naplno.

PRAJEME VÁM MNOHO SLNIEČKA A POHODY NA KRÁSNYCH PLÁŽACH OLYMPSKEJ RIVIÉRY. PRAJEME VÁM MNOHO NEZABUDNUTEĽNÝCH ZÁŽITKOV A DOVOLENKU, Z KTOREJ BUDETE LEN NERADI ODCHÁDZAŤ!